PDA

View Full Version : Ilonggo Cyber Cocker Club



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296

SJCocker
September 5th, 2008, 09:04 AM
mig freelance..ang mga hinuptan ta gid tuod ang naga pamotivate sa aton nga mauli..kapin pa una ko man nga entra dya sa pagba,nga akon gid manok..indi gin finance sa iban or binaklan...testingan ta abi mag patusik or magbuhi sa rweda dira sa iloilo coliseum..kay daw waay pa gid ko agi saka dyan ra..para daw may konsolasyon man kita gawa..

excited man ko makita ang mga migo naton dira nga ari dire sa net nga makita sila..kag kun may tyempo sila sa sept. 22 imbitaron ko sanda mamiesta sa banwa ta...pwede man sanda kadara pang hackfight nanda nga manok..para dugang pa gid sadya...
mEGO IZYL hapi trip kag Good Luck sa imu team kag hangaway dis stag season....:) .

SJCocker
September 5th, 2008, 09:08 AM
Baw ...daw mayo ni nga balita hehehe.:)
Doc Bal Welcome back..

Doc ang estorya mo kag nabasa mo sa magazine nga si Ed Alfafara nga United Airlines aircraft tech. nag abot kahapon halin sa states deretso sila dayon nila utol kag ni bayaw sa manukan niya sa San Pablo,Laguna dala pa niya mga bagahe niya nga puro lang kuno mga bulong sang manok nagselection sila nila utol sang 20 ka stags tapos nagpasampok sila kay Jimmy Zapanta tapos deretso sila utol kag ni bayaw kay Atty Jun Mendoza siling ni utol mga 1600 kuno stags ni Atty JM kag ang napili nila for personal use bali 90 stags lang out of 1600 stags waay ka kuno pili-an siling ni bayaw kag ni utol puro maayo pasampukon kag ang handler ni Nene Abello nga si Orly kag isa pa didto na sa JM Fantastic farm ni Atty JM hulat- hulat lang Dok kay damo naman kita mapili kag makuha nga mga maayo kag tested nga broodstags kag mga munga didto through bayaw kag ni utol ahh.

Ang mga Hypor piglets nga regalo mo sa akon dalagko na kuno kag maayo mga tipo.

Goodluck lang sa may mga pala abuton nga mga stag derby baw may 3 stags derby man sa amon sang Sept.7 , One stags sa fastest kill Sept 8 kay dungan man ang town fiesta namon sa Guimbal ,Cabatuan,Lambunao Sept 10 man abi.

bebotzar
September 5th, 2008, 09:11 AM
mEGO IZYL hapi trip kag Good Luck sa imu team kag hangaway dis stag season....:) .
mayo na tudlo mo toto bal ?:D :D

moxxx2000
September 5th, 2008, 09:25 AM
kamusta na na scandal diri?...maayong lawas lang sa tanan

Rabatak
September 5th, 2008, 09:25 AM
http://www.youtube.com/v/92oKekAztMU&hl=en&fs=1"





amo ni ang nag raid sa amon ni to devz nga pulis

enjoy

para sa guina pigos

to rabatak

to sam

pre palos

manoy dante

kag sa tanan-tanan a-z

Toto Fundador,

Madamo guid nga salamat
sa Live show !!
May your tribe increase !!:D :D

Good day sa tanan !!

SJCocker
September 5th, 2008, 09:25 AM
mayo na tudlo mo toto bal ?:D :D
Huo nung haha.. pasensya ka lang dis last few days medyo saku bi kay , may bisita ko di... utusan/ tinawu ka big bos ko nga isa nga nag Hibernate anay pagkatapus ya pierde sa Mayorality Bet sa ila banwa sa tabuk...*** da sia subong sa umarika upod sang iya mga anaks kag mrs...sa ngalan ya nga si Abraham... te natural many children... baw sa kalipay man nga 2 yrs nadula contact namun sa isa kag isa naka esturyahanay liwat kami...pirme man ni sia lantaw Candelaria dire kag mag posta posta upod ya ni sa linya pungko an ya si late Bobby T. kag si Mayor Viceo kag mga taga Davao....basi pa man lang mag lapad lapad bala manukan ta kay ma BALIK SABONG planu ya....kay inde na lang sia mag manuk kon inde ako mag upod sa iya...kmusta dira nung bebot?

moxxx2000
September 5th, 2008, 09:34 AM
to warl and to butchoy lihog lang tan-aw sa e mail nyo kung nag sulod

to rabatak lihog ako sang email mo kung paano kami guin dakop sang pulis

to perth ,to jun maayong lawas sa inyo tanannag sungod na ako ya toto itik kai na limtan mo ako pa dalhan... moxxx2000@yahoo.com (dalhan...moxxx2000@yahoo.com)

bebotzar
September 5th, 2008, 09:40 AM
maayo man kami d toto bal.epektibo gid gali ang bulong mo.isa lang ka adlaw ayo dayon ang tudlo mo.sa liwat bala nd pag isulod sa buho nga nd ka sigurado.:D :D :D
Huo nung haha.. pasensya ka lang dis last few days medyo saku bi kay , may bisita ko di... utusan/ tinawu ka big bos ko nga isa nga nag Hibernate anay pagkatapus ya pierde sa Mayorality Bet sa ila banwa sa tabuk...*** da sia subong sa umarika upod sang iya mga anaks kag mrs...sa ngalan ya nga si Abraham... te natural many children... baw sa kalipay man nga 2 yrs nadula contact namun sa isa kag isa...pirme man ni sia lantaw Candelaria dire kag mag posta posta upod ya ni sa linya pungko an ya si late Bobby T. kag si Mayor Viceo kag mga taga Davao....basi pa man lang mag lapad lapad bala manukan ta kay ma BALIK SABONG planu ya....kay inde na lang sia mag manuk kon inde ako mag upod sa iya...kmusta dira nung bebot?

moxxx2000
September 5th, 2008, 09:44 AM
kamusta nong palos..paano mo kami ni mig ronel dul-ong bay, kay daw layo pa man kaw sa lax...may mga 2 hours pa kami nga makitaay ni mig ronel sa lax..dungan gid kami maabot sa aton..lain-lain lang garing eroplano sakyan namon...maayo lang nga pag panakayon inyo toto Jun...tani maka dangat kamo ni toto Ronel sa Pinas sang ma ayad ayad kag maka pamulang nga ma dinalag-on...good luck sa pamulang ninyo...ang kadalag-an nyo kalipayan na ina namon diri...;)

SJCocker
September 5th, 2008, 09:58 AM
maayo man kami d toto bal.epektibo gid gali ang bulong mo.isa lang ka adlaw ayo dayon ang tudlo mo.sa liwat bala nd pag isulod sa buho nga nd ka sigurado.:D :D :D
hahaha... basi mag banug liwat... sige nung ma bantay ko anay di ka store ..para may e bubod ta s manuk ...out ko anay:)

bebotzar
September 5th, 2008, 10:10 AM
hahaha... basi mag banug liwat... sige nung ma bantay ko anay di ka store ..para may e bubod ta s manuk ...out ko anay:)
halungi gid da ang mga tudlo mo.:D :D :D

guapo
September 5th, 2008, 10:20 AM
broodcock man ngadaan to c oliver, damo na cya nadalasa nga briton sa home namon.

tatay na cya ni riza c francisco kay amo na hambal ya sa akon nga every holy wednesday ga promote gid c tatay ya. damo man kuno ga ntra. n3 name nila gani kuno jose francisco kay name sang bata ni riza

naka agi ka man gali bulang sa alimodian, cn o nga engr, c bukol? pigado abi bulangan namon to alimodian amo na nga nd sadya ang bulang to.

taga sana antonio ka? rapit lang gali sa alimodian eh.


oo migs, permi ko da gaintra sa promotion ni nong francis..migohay kami sina sg mga bata ya....si engr ny bala sa capitol ga ubra....sa sta. monica ko migs gaistar!

guapo
September 5th, 2008, 10:21 AM
gud morning sa tanan!!

Ilongongpalos
September 5th, 2008, 11:13 AM
[QUOTE=tebs69]migo jun


kabay pa magchampion kaw ... para kaambit ako..heheheee

akon to butcher, gagmay dun kg daw questionable na isog na.. sang 5 cock PAGBA sang march, gin puga ka sentenciador pilas na, na shocked, ti pirdi pero buhi .. ligad bulan gin hakfyt, ay w aay mapilasan ..

Kamusta Lang ako sa tanan....

guapo
September 5th, 2008, 11:22 AM
gud morning nong palos!

Ilongongpalos
September 5th, 2008, 11:28 AM
kamusta nong palos..paano mo kami ni mig ronel dul-ong bay, kay daw layo pa man kaw sa lax...may mga 2 hours pa kami nga makitaay ni mig ronel sa lax..dungan gid kami maabot sa aton..lain-lain lang garing eroplano sakyan namon...

To Ezyl mga 45mins lng kami sa LAX....Bali may sulat ako padala naka dikit sa TV hehe. Gudluck and have a nice trip.

Ilongongpalos
September 5th, 2008, 11:42 AM
gud morning nong palos!

To guapo maayong adlaw man sa imo.

Rabatak
September 5th, 2008, 01:00 PM
Ibalik ko lang sa atubang !!:)

Bon Voyage, Toto Ronel & Toto Izyl !!

Ilongongpalos
September 5th, 2008, 01:05 PM
[QUOTE=bebotzar]halungi gid da ang mga tudlo mo.:D :D :D [/QUOTE
Hehe maayo lang nga pang fingers....licking. Wala tawo ang payag haw bz ang tanan sang lantaw video scandal.

Ilongongpalos
September 5th, 2008, 01:11 PM
To Rab kamusta kana dira???

luis
September 5th, 2008, 02:53 PM
Toto Bebot,...SJC,....Moxxx,....IP,....IZYL,...Guapo,.. .Rab'z,...kag sa wala pa ka online happy week end kag maayo nga lawas......


Toto Ronel kag Izyljewel,...Maayo nga pag Biyahi pabalik sa perlas ng silangang pilipinas......

warl26
September 5th, 2008, 03:14 PM
pasakaun ko lang antes mag ubra halung lang kamu kag mayung adlaw sa tanan,:)

tumandok
September 5th, 2008, 03:18 PM
tapos naman na karon boss mo kon nd ka katulog eh.:D :D :D

amo gid ang natabu eh. hehehhe

devonloch
September 5th, 2008, 03:37 PM
Maayong adlaw lang sa tanan

tumandok
September 5th, 2008, 03:43 PM
Maayong adlaw lang sa tanan

madamu nga salamat sa email.... san o ang sequel sini. heheheh

devonloch
September 5th, 2008, 03:57 PM
Patawhayan ta lang kay basi madakpan kita sang iban :D
madamu nga salamat sa email.... san o ang sequel sini. heheheh

Rabatak
September 5th, 2008, 04:04 PM
To Rab kamusta kana dira???

To Ip,

Mabuti man ko di ah,
sa awa ng iyong pagtingin .....:D :D

Rabatak
September 5th, 2008, 04:07 PM
Toto Bebot,...SJC,....Moxxx,....IP,....IZYL,...Guapo,.. .Rab'z,...kag sa wala pa ka online happy week end kag maayo nga lawas......


Toto Ronel kag Izyljewel,...Maayo nga pag Biyahi pabalik sa perlas ng silangang pilipinas......

Maayo man lawas sang imo avatar, Toto Luis !!;)

tebs69
September 5th, 2008, 04:33 PM
maayong adlaw sa tanan ...


mamukad naman ta ka poste nila...

devonloch
September 5th, 2008, 04:40 PM
Abi lihog nyo ako check sang mga emails nyo kon nagsulod ang ginpasa ko :D
Sa wala kahatag email add,pasahay lang kamo ah :p

tumandok
September 5th, 2008, 04:44 PM
Abi lihog nyo ako check sang mga emails nyo kon nagsulod ang ginpasa ko :D
Sa wala kahatag email add,pasahay lang kamo ah :p

swak na swak gid toto devon....

devonloch
September 5th, 2008, 04:47 PM
Nyaaahhaaaaa...:D

Sa sunod naman ang iban kay i-download ko anay ang mga pics sang ginkadtuan namon nga manokan dire sa Norte...
swak na swak gid toto devon....

rey porras
September 5th, 2008, 04:47 PM
mabaligya ako diri sang S.



silang cavite, every sunday only ph4 sabungan
soon to be distributed in bicol region

BULACAN AREA NEAR APALIT COCKPIT-JDAC Gamefarm(Abling) 0905-414-1418

BENGUET- contact 09063307116

BAGUIO CITY- POWERGEL 09197188127

ILAGAN, ISABELA REGION- Emy 09209826809

LUCENA CITY, QUEZON- gloria magbuhos 6614859

LAGUNA- rey porras 0920-9387838

PANGASINAN-saygatel 09194463951

SOUTHERN CEBU- LEAH 09283107205

TAYABAS, QUEZON - 09182736220


for inquiry and how to get copy of the system
email:

metro manila
derrick
phogak01@yahoo.com
contact 09228318682

tebs69
September 5th, 2008, 04:48 PM
migo devon



daku gid kalipay mga migo ta, kamu daan bida sa pelikula...heheheee

tebs69
September 5th, 2008, 04:49 PM
mabaligya ako diri sang S.



migo rey


kamusta ka na da ?.. diin ka naman nangayaw ?

rey porras
September 5th, 2008, 04:55 PM
to tebs,

hehehe didto sa texas sang sabado.. pierde manok ko 2 ka bilog. sin-o maga kilala mo diri kay baligyaan ko supermax.

ebaY
September 5th, 2008, 04:58 PM
Kamusta Lang Sa Tanan Ah....maskin Dayoff , Bc Guid Kay May Bwisita Nga Family Friend From Igbaras.....hehehe

Doc Bal, Porsyento Ko Kon May Buyer Ka Na Ha?

Fwd Nyo Na Lng Sa Akon Uk Scandal Nga Ina Ah...

tebs69
September 5th, 2008, 05:06 PM
to tebs,

hehehe didto sa texas sang sabado.. pierde manok ko 2 ka bilog. sin-o maga kilala mo diri kay baligyaan ko supermax.


migo rey


e poste lang may maorder lang na.... layo pirmi ginabulangan mo ba , may financer ka sa texas cockpit ?.. sang una sa elorde kg pasay ko ga bulang, halin man lang ko sa silang, cavite , pirmi ko ya daku sa kontra, mapirdi man pero agi sila sa buho ka dagum.. sa elorde kontra ko mga boss kg grupo na sang handler ni izyljewel ..

rey porras
September 5th, 2008, 05:14 PM
migo rey


e poste lang may maorder lang na.... layo pirmi ginabulangan mo ba , may financer ka sa texas cockpit ?.. sang una sa elorde kg pasay ko ga bulang, halin man lang ko sa silang, cavite , pirmi ko ya daku sa kontra, mapirdi man pero agi sila sa buho ka dagum.. sa elorde kontra ko mga boss kg grupo na sang handler ni izyljewel ..

bisan daku ka kon kaigo sa dimalas pierde man guihapon. sang sabado naagyan ko nagahuray-ad sa binit karsada. ti dimalas gid eh. hehehe wala ako financer. mga amigo nagapangyo bulig sa concierto nila.

pol paks
September 5th, 2008, 05:20 PM
masid-ing lang ako kag mag bulubasa sang post nga malip-ot kay kon damu words daw indi gawa ako ka intindi,hehehehe..

maayung lawas sa tanan...

tumandok
September 5th, 2008, 05:21 PM
Nyaaahhaaaaa...:D

Sa sunod naman ang iban kay i-download ko anay ang mga pics sang ginkadtuan namon nga manokan dire sa Norte...

daw indi naman ako sini katulog karon...

devonloch
September 5th, 2008, 05:30 PM
Testing anay...

http://i287.photobucket.com/albums/ll142/REDMOUNT_GF/Image034.jpg

http://i287.photobucket.com/albums/ll142/REDMOUNT_GF/Image018.jpg

http://i287.photobucket.com/albums/ll142/REDMOUNT_GF/Image029.jpg

tebs69
September 5th, 2008, 05:40 PM
bisan daku ka kon kaigo sa dimalas pierde man guihapon. sang sabado naagyan ko nagahuray-ad sa binit karsada. ti dimalas gid eh. hehehe wala ako financer. mga amigo nagapangyo bulig sa concierto nila.


migo rey

sadya gani na concierto , sa cavite ka 2 ko kuha premyo sa 3 cocks ulutan.. dalagku man premyo kon damu ga entry ...

tebs69
September 5th, 2008, 05:44 PM
Testing anay...

http://i287.photobucket.com/albums/ll142/REDMOUNT_GF/Image034.jpg

http://i287.photobucket.com/albums/ll142/REDMOUNT_GF/Image018.jpg

http://i287.photobucket.com/albums/ll142/REDMOUNT_GF/Image029.jpg



migo devon


tag durulo man gali ka manok dya sa uk .. bi ko sa aton lang

ebaY
September 5th, 2008, 05:51 PM
damo guid nga pages basa ko ba! :D
tulog na ko ah....goodluck sa tanan ng may entry mapa CABATUAN o GUIMBAL man!!!!

devonloch
September 5th, 2008, 06:18 PM
Amo man gani,dungan gali ya dulo ka mga manok dya kag kanaton...

nupa daw waay gid gawa kami kapa sampok hay nasakitan ya mga manok bisan hikapon mo lang :p
migo devon


tag durulo man gali ka manok dya sa uk .. bi ko sa aton lang

ironchef
September 5th, 2008, 06:27 PM
Maayong aga sa payag.....Gard Tebs diri ga tambo man ang balahibo sang mga nokis....ga pamintas gani ang iban kag indi mag pa kapot....

tebs69
September 5th, 2008, 06:55 PM
Maayong aga sa payag.....Gard Tebs diri ga tambo man ang balahibo sang mga nokis....ga pamintas gani ang iban kag indi mag pa kapot....


migo IC

dungan man gali dyan tag dulo ka manok, buot gali hambalon ang bio cycle sang lawas nila bisan diin nga lugar parehas lang.. bi ko kay rainy season sa pinas kg summer sa europe kg usa ...

JericP
September 5th, 2008, 07:22 PM
maayong adlaw sa tanan mga ICCC scandal , ako nde man katulog ka hulat

pol paks
September 5th, 2008, 07:34 PM
maayong adlaw sa tanan mga ICCC scandal , ako nde man katulog ka hulat

idol eric pwede indi ka lang mag tan-aw sang ICCC scandal para debwenason ka sa pala abuton nga stag derbies,ako iya indi na mag tan-aw....

guapo
September 5th, 2008, 07:37 PM
maayong gab-e sa tanan nga online!!

guapo
September 5th, 2008, 07:43 PM
Abi lihog nyo ako check sang mga emails nyo kon nagsulod ang ginpasa ko :D
Sa wala kahatag email add,pasahay lang kamo ah :p


'to devs, pasahi man ko b..ari gali akon email ..kenpend@yahoo.com..malantaw ta sg scandal..hehehe

jackvegas
September 5th, 2008, 07:56 PM
happy weekend na naman sa tanan!!!... gud day kag kmusta sa mga naka online subong!!!!

guapo
September 5th, 2008, 08:02 PM
happy weekend na naman sa tanan!!!... gud day kag kmusta sa mga naka online subong!!!!


gud evening nong jackvegas..musta lang da sa imo!

JericP
September 5th, 2008, 08:11 PM
idol eric pwede indi ka lang mag tan-aw sang ICCC scandal para debwenason ka sa pala abuton nga stag derbies,ako iya indi na mag tan-aw....

toto pol tuod gali no may fyt ako sa cabautan past ako anay sa ICCC scandal:D tan-awon ko nalang tapos derby.. dugay ako sini nde ka tulog ka hulat

JericP
September 5th, 2008, 08:11 PM
idol eric pwede indi ka lang mag tan-aw sang ICCC scandal para debwenason ka sa pala abuton nga stag derbies,ako iya indi na mag tan-aw....

toto pol tuod gali no may fyt ako sa cabatuan past ako anay sa ICCC scandal:D tan-awon ko nalang tapos derby.. dugay ako sini nde ka tulog ka hulat

jackvegas
September 5th, 2008, 08:13 PM
http://www.youtube.com/v/92oKekAztMU&hl=en&fs=1"





amo ni ang nag raid sa amon ni to devz nga pulis

enjoy

para sa guina pigos

to rabatak

to sam

pre palos

manoy dante

kag sa tanan-tanan a-z

sus ahh maayo lng kay may tabon nga tela nga pula ba... kung matabo nagus-ab gd ya tani karne ni sang gasa-ot ba.....:D :D

jackvegas
September 5th, 2008, 08:18 PM
gud evening nong jackvegas..musta lang da sa imo!

likewise sa imo to kenneth...... kmusta na da ang first district....;)

Torpas
September 5th, 2008, 08:23 PM
maayong adlaw sa tanan

guapo
September 5th, 2008, 08:30 PM
likewise sa imo to kenneth...... kmusta na da ang first district....;)


oks lang nong , amo sa guihapon...fiesta sa guimbal sa 10..may entry ka?

jackvegas
September 5th, 2008, 09:04 PM
oks lang nong , amo sa guihapon...fiesta sa guimbal sa 10..may entry ka?

may *** man ahh hehehee.... malagaw ka didto??? `kaw ya?

pautog23
September 5th, 2008, 09:30 PM
oks lang nong , amo sa guihapon...fiesta sa guimbal sa 10..may entry ka?
musta na da migs

devonloch
September 5th, 2008, 09:45 PM
Mayad lang nga adlaw sa tanan

Torpas
September 5th, 2008, 09:54 PM
Mayad lang nga adlaw sa tananwala ako sing nabaton sa e-mail jun_236@yahoo.com:D

devonloch
September 5th, 2008, 10:00 PM
Nano man nga ang iban nakabaton,ikaw timo waay...:D

I-send ko lang liwat:p
wala ako sing nabaton sa e-mail jun_236@yahoo.com:D

moxxx2000
September 5th, 2008, 10:07 PM
Please click one of the Quick Reply icons in the posts above to activate Quick Reply.

Rabatak
September 5th, 2008, 11:06 PM
Masid-ing lang ko ah!
Daw malinong ang payag haw......

Epekto siguro sang UK Scandal,hehehe:D

Ilongongpalos
September 5th, 2008, 11:09 PM
Nano man nga ang iban nakabaton,ikaw timo waay...:D

I-send ko lang liwat:p

To Devon ari man ang akon E-mail Add susano_aguirre@yahoo.com thank you in advance.....Maayong adlaw lang sa tanan.

perth
September 5th, 2008, 11:29 PM
Toto Aloy, abi palantawa man ako ka day-a .... phbpabsky@yahoo.com

tumandok
September 5th, 2008, 11:39 PM
ti man, nagapalumba man sila post sang ila nga email ad. heheheh

fundador2
September 5th, 2008, 11:43 PM
manoy ang 2nd episode tama ka brutal,daw wala ako uploadan nga site siguro sa youporn ay.

hutiki lang si to devz?

fundador2
September 5th, 2008, 11:45 PM
wala ako sing nabaton sa e-mail jun_236@yahoo.com:D


to jun may naga block sa pc ko nga indi ka send,lihog lang kay to devz?

perth
September 5th, 2008, 11:46 PM
ti man, nagapalumba man sila post sang ila nga email ad. hehehehMigo Dante, maatong lawas lang da sa imo, natingala lang ko nga nag linong ang payag ah! tan-awon ta lang kon nga-a. heheheh!

fundador2
September 5th, 2008, 11:47 PM
sus ahh maayo lng kay may tabon nga tela nga pula ba... kung matabo nagus-ab gd ya tani karne ni sang gasa-ot ba.....:D :D


wala ka mag sala may nag gus-ab sinang pula,taga duenas

fundador2
September 5th, 2008, 11:48 PM
Migo Dante, maatong lawas lang da sa imo, natingala lang ko nga nag linong ang payag ah! tan-awon ta lang kon nga-a. heheheh!

to perth nag send ako sa imo pro indi mag send ang pc ko,tigulang na siguro

JericP
September 5th, 2008, 11:49 PM
maayong adlaw lang sa tana diri to aloy ari man ako email add epadern@yahoo.com

Torpas
September 5th, 2008, 11:50 PM
To Devon ari man ang akon E-mail Add susano_aguirre@yahoo.com thank you in advance.....Maayong adlaw lang sa tanan.to aloy wla pa gihapon he he jun_236@yahoo.comsalamat gid

JericP
September 5th, 2008, 11:54 PM
to aloy wla pa gihapon he he jun_236@yahoo.comsalamat gid

toto torpas pareho kita nde ka tulog ka hulat sang ICCC scandal:D

fundador2
September 6th, 2008, 12:03 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/untitled-1.jpg

guina try ko nga send indi ka sulod ngaa ayhan?

moxxx2000
September 6th, 2008, 12:10 AM
ma labay lang ako kag mag say hello bag-o man tulog a...

JericP
September 6th, 2008, 12:15 AM
ma labay lang ako kag mag say hello bag-o man tulog a...

toto moxx ari pic sang leiper ni Pre Bogoy

http://i120.photobucket.com/albums/o167/jericp/DSCN0943.jpg

http://i120.photobucket.com/albums/o167/jericp/DSCN0941.jpg

fundador2
September 6th, 2008, 12:43 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/untitled-2.jpg


binlan ta kamo sini para buas

jrb.uk
September 6th, 2008, 12:58 AM
gaparumba man suila gali hatag sang e mail add nila hehehehe....ako dire ya wala gid sang masend???:D

devonloch
September 6th, 2008, 01:00 AM
Na send ko na sa inyo ni Nong Eric,wala man gali guihapon...ano natabo man?:D
to aloy wla pa gihapon he he jun_236@yahoo.comsalamat gid

devonloch
September 6th, 2008, 01:12 AM
MESSAGE SENT :D

pol paks
September 6th, 2008, 01:25 AM
itulod ko lang balik sa tubang ang payag kag mag panago dayon kay basi matimtar ako..tukso layu-an mo ako...

freelance
September 6th, 2008, 01:30 AM
itulod ko lang balik sa tubang ang payag kag mag panago dayon kay basi matimtar ako..tukso layu-an mo ako...

toto paul musta?

hatagi nalang gali ako sang bag o mo nga add kay daw wala ko time padara kanimo ka dvd, tapos ko na kopya kaso sa 11 pa abi next nga off ko.

kanami toto paul sa UK ICCC Scandal , lantawa bala amo na ang debuenas, simba kalang sa bwas or sunday eh, hehehe...

ari pa mga sites nga nami lantawon para malingaw kaw:

www.iyottube.com
www.notytube.com or pinaytube.com
www.youporn.com

GRAZI
September 6th, 2008, 01:44 AM
Migo devon, basi puedi mo man ko mapasahan sang scandal nga ina.

Kamusta lang sa tanan.

devonloch
September 6th, 2008, 01:47 AM
Ginpasahan ko man ikaw galing nagabalik,basi indi magbaton sang bayrus ang imo email add:D
Migo devon, basi puedi mo man ko mapasahan sang scandal nga ina.

Kamusta lang sa tanan.

jrb.uk
September 6th, 2008, 02:04 AM
ipasa nyo d abi sa akon para makalantaw man ko hehehehehe

JericP
September 6th, 2008, 02:18 AM
MESSAGE SENT :D

to aloy wala guid ako nabaton nde na ako diri ka tulog hehehehhe

freelance
September 6th, 2008, 02:38 AM
hehehe, sus ah! daw mga lago lang gaginuwa mga manyak diri.paambita mn ta dia be...

JericP
September 6th, 2008, 02:48 AM
hehehe, sus ah! daw mga lago lang gaginuwa mga manyak diri.paambita mn ta dia be...

toto freelance iririmaw kita tanan mga manyakis heehhe:D

Torpas
September 6th, 2008, 03:30 AM
to aloy wala guid ako nabaton nde na ako diri ka tulog hehehehheinde ka nag-iisatoto jeric he he:D

GRAZI
September 6th, 2008, 04:02 AM
Migz Devon, ari bag-o ko nga email robilin1970@yahoo.ca


Ginpasahan ko man ikaw galing nagabalik,basi indi magbaton sang bayrus ang imo email add:D

Torpas
September 6th, 2008, 04:48 AM
matsik lang kon pwede na katulog kon nakopyahan na ng iccc scandal:D

tebs69
September 6th, 2008, 04:50 AM
matamwa naman ta di sa pam pabuenas ...heheheee

tebs69
September 6th, 2008, 05:02 AM
Migz Devon, ari bag-o ko nga email robilin1970@yahoo.ca



migo GRAZI


student ka man gali ni DOC TJT, parehas kamu ni toto moxxx gali alma matter ....

JericP
September 6th, 2008, 05:05 AM
matamwa naman ta di sa pam pabuenas ...heheheee


migo gilbert excited na ako makita peformance ni toto etik kay toto aloy:D
basi diri kita suertihon sa ICCC scandal

JericP
September 6th, 2008, 05:10 AM
migo GRAZI


student ka man gali ni DOC TJT, parehas kamu ni toto moxxx gali alma matter ....

migo devs ng estoryanay kami ni pre jun jun isa kamo ka entry sa bakbakan kag ma combined kuna si roy kay jun 2x sa bakbakan kag basi duha man ka entry finance ko kay pre pre Jun 2x plus may entry mna ako sa bakbakan damo gali sini pustahan ta

tebs69
September 6th, 2008, 05:15 AM
migo devs ng estoryanay kami ni pre jun jun isa kamo ka entry sa bakbakan kag ma combined kuna si roy kay jun 2x sa bakbakan kag basi duha man ka entry finance ko kay pre pre Jun 2x plus may entry mna ako sa bakbakan damo gali sini pustahan ta



migo jeric


wala pa kami ka storya ni pre junjun kg pre fedic kon ano ang sitwasyon sa bakbakan ...
matawag ko sa ila next week para ka estorya kami maayo ..

JericP
September 6th, 2008, 05:24 AM
migo jeric


wala pa kami ka storya ni pre junjun kg pre fedic kon ano ang sitwasyon sa bakbakan ...
matawag ko sa ila next week para ka estorya kami maayo ..

migo tebs siling ni pre Jun 2x kamo kuna ma preparal isa ka entry sa bakbakan ,5 gali ka entry akon pustahan sini umpissahan kona ka overtime hehehhehe:D

JericP
September 6th, 2008, 05:27 AM
migo tebs doha ka sulog buto sang akon bokay nami tani kung may munga pwede ta ma imbreed , pang dispaly ta sa farm :D para nde mag inagi aton manok sa bokay hhehehhe

tebs69
September 6th, 2008, 06:01 AM
migo tebs doha ka sulog buto sang akon bokay nami tani kung may munga pwede ta ma imbreed , pang dispaly ta sa farm :D para nde mag inagi aton manok sa bokay hhehehhe


migo jeric


repeat breeding mo lang basi mag gua sulog ...

bebotzar
September 6th, 2008, 06:42 AM
daw damo gid gali wala katulog sang hulat sa iccc scandal ba .:D :D :D

Ilongongpalos
September 6th, 2008, 07:02 AM
Maayong adlaw lang sa tanan!!!! Ako daw wala guid ma pasahan ano ni may pinilian.

DINOPATANI
September 6th, 2008, 08:04 AM
Ginpasahan ko man ikaw galing nagabalik,basi indi magbaton sang bayrus ang imo email add:D

nye-he-he................ ari b akun address..................... dino_patani@yahoo.com..................

testinge b basi maka sulod.................

moxxx2000
September 6th, 2008, 08:14 AM
nye-he-he................ ari b akun address..................... dino_patani@yahoo.com..................

testinge b basi maka sulod.................good morning toto Dino..na dul-ong mo na ali ang incubator sa Bitoon..ti gin kuha mo didto kai tagoy ang imo nga USB sa digi cam mo?

guapo
September 6th, 2008, 08:16 AM
gud morning sa tanan!!

DINOPATANI
September 6th, 2008, 08:18 AM
mga megs...............

sa lunes, sept 8 *** ko makwa video sang 5 stag sa cabatwan ah.....................

sin-0 da may luyag kopya kay ipa ulayhon ko na lang kay megu ronel kon magbalik na xa...............

palihug lang PM sa akon ah.............

guapo
September 6th, 2008, 08:20 AM
nong moxxx kag 'tay dino gud morning lang da sa inyo!

DINOPATANI
September 6th, 2008, 08:23 AM
good morning toto Dino..na dul-ong mo na ali ang incubator sa Bitoon..ti gin kuha mo didto kai tagoy ang imo nga USB sa digi cam mo?

ayy........... nalipat na gani ako, he-he-he.............. wla problema kay sa dason ko nga kwa video sa PAGBA basi maka hapit liwat ako didto ah................

ari pa man gani sa balay ang labador ka ncubator. ulayhon ko na lang ah.............

basi maka tapak kaw sa lopa........... remedyo kab liwat ka thermostat kay mamanday kita ka anader ncubator ah............

guapo
September 6th, 2008, 08:25 AM
may *** man ahh hehehee.... malagaw ka didto??? `kaw ya?


depende nong kung maka ligoy kita sa ubra..te, ma tinguha gid kita malusot sa bulangan..hehehe..wala ko entry nong.

guapo
September 6th, 2008, 08:27 AM
musta na da migs


oks lang migo ed..musta na da imo byahe??gud health lang permi sa imo!

DINOPATANI
September 6th, 2008, 08:28 AM
nong moxxx kag 'tay dino gud morning lang da sa inyo!

kamusta man sa imo noy ah...............

daw poro gid working days ang stag derbies ka Cabatwan kag PAGBA haw............... yugz ti indi ka maka tambung ayhan???

ang sa PAGBA biskan didto lang ako sa marayu gawa sa ibabaw ma pwesto ah............ basta may angtan lang nga power outlet OK na.............

guapo
September 6th, 2008, 08:33 AM
kamusta man sa imo noy ah...............

daw poro gid working days ang stag derbies ka Cabatwan kag PAGBA haw............... yugz ti indi ka maka tambung ayhan???

ang sa PAGBA biskan didto lang ako sa marayu gawa sa ibabaw ma pwesto ah............ basta may angtan lang nga power outlet OK na.............


amo gani 'tay dino, puro gid working days.cge lang matinguha ta ligoy para maka lantaw man ta maski sa PAGBA na lang...ano abi kung kis-a nahuya man ta mag absent kay gamay na lang leave credits ta na bilin..hehehe..

JericP
September 6th, 2008, 10:06 AM
maayong adlaw lang sa tanan diri malabay laaby lang ako

bebotzar
September 6th, 2008, 11:17 AM
balik ta lang sa atubang kay daw natabunan na gid.

perth
September 6th, 2008, 12:52 PM
matamwa lang ta anay kag manago.:D:D:D maayong lawas lang sa tanan.....

fundador2
September 6th, 2008, 01:37 PM
http://www.youtube.com/v/92oKekAztMU&hl=en&fs=1"



para indi mag sungod ang tanan ari sya liwat

GRAZI
September 6th, 2008, 01:45 PM
Migo tebs, handler ko lang ang gin pa attend ko. Sa Davao ni siya iya.



migo GRAZI


student ka man gali ni DOC TJT, parehas kamu ni toto moxxx gali alma matter ....

jrb.uk
September 6th, 2008, 01:55 PM
dugang lang ko pasaka....may obra pa si to devon karon ari na ina sya isa na lang ka oras hulat ta.....hehehehe kag makakita sang iccc scandal nga uk version hehehehe dilap sa atubangan pa lang to kag sa buli ang *** sa post ni to etik....

tebs69
September 6th, 2008, 01:57 PM
Migo tebs, handler ko lang ang gin pa attend ko. Sa Davao ni siya iya.



migo GRAZI


maayo na gin pa seminar mo handler mo, daku nga bagay sa manukan mo..

medication kg pag padaku pisu ... ang conditioning ni TJT , malapit naman na gawa sa maayo, kinahanglan sya na lang makahibalo mag develop sang nabal-an ya...

tebs69
September 6th, 2008, 02:00 PM
dugang lang ko pasaka....may obra pa si to devon karon ari na ina sya isa na lang ka oras hulat ta.....hehehehe kag makakita sang iccc scandal nga uk version hehehehe dilap sa atubangan pa lang to kag sa buli ang *** sa post ni to etik....


migo jo


paghalin mo sa london tani naghapit ka na lang sa manC .. upod ka man tani sa pam pabuenas..hehehee

GRAZI
September 6th, 2008, 02:02 PM
kamusta lang da sa tanan.

easy goer
September 6th, 2008, 02:20 PM
http://www.youtube.com/v/92oKekAztMU&hl=en&fs=1"



para indi mag sungod ang tanan ari sya liwat


nong fundador musta lang da? te gin pang distribute mo na ang ila mga parte? daw si nong palos wala ka ambit haw? hehehehe....

jrb.uk
September 6th, 2008, 02:45 PM
migo jo


paghalin mo sa london tani naghapit ka na lang sa manC .. upod ka man tani sa pam pabuenas..hehehee
gab-i na ko nag-abot sa manchester mga 1030pm na....

jrb.uk
September 6th, 2008, 02:48 PM
to dante good luck sa entry nyo 4 cocks sa ivisan....20 ka entries balabalanay ni pusta....damo taga iloilo nagpasundayag ddto...

luis
September 6th, 2008, 02:59 PM
http://www.youtube.com/v/92oKekAztMU&hl=en&fs=1"



para indi mag sungod ang tanan ari sya liwat

"Maayo nga lawas sa tanan kag happy week end"

Toto Fundador damo guid nga salamat sang UK Scandal na lantaw ko kahapon sa balay ni toto dante ah,....baw si toto Devon maayo guid kag si Toto BBMC.....ambot sila guid man ato daw Hatch ba....:D :D :D

devonloch
September 6th, 2008, 03:17 PM
Mayad lang nga adlaw sa tanan

warl26
September 6th, 2008, 03:19 PM
mayung aga sa tana,, kanami sang scandal ba,,,,:D

devonloch
September 6th, 2008, 03:28 PM
Sa tanan nga wala makabaton,pasenysa lang...

Message sent man pero ambot ngaa wala makalab ot sa inyo...

Basi bala may pinilian ang tsiks kon sin o lang ang gusto nya palinglingon haw :D

Try ko liwat karon ah,mamahaw ako anay

Kabay pa indi mag gabok akon tyan :D:D

ebaY
September 6th, 2008, 03:46 PM
kamusta lang sa mga online ah....
maigham lng ko basi mawaslikan man ta ka UK scandal?:D

rumpelstiltskin
September 6th, 2008, 04:18 PM
matamyaw lang ta kag malakat medyo busy pa, basa2 gamay .. halong mga fwends

devonloch
September 6th, 2008, 05:37 PM
Pasakaon ko lang kay naluslos na :p

ebaY
September 6th, 2008, 06:45 PM
pasaka lng ma shot ta anay...

http://s202.photobucket.com/albums/aa102/ebaY680/?action=view&current=tanduaydark.jpg



(http://s202.photobucket.com/albums/aa102/ebaY680/?start=all)

perth
September 6th, 2008, 06:47 PM
masid-ing kita anay ah!... basi ma pasahan man.....:D:D:D

bogoy
September 6th, 2008, 07:17 PM
MGA TOTO....MAHILIG MAN GALI KAMU SA TIGULANG NGA PRIVATE DANCER...DAW MANUG RETIRE NAMAN INA...ABI SA SA DASUN MGA TEEN AGER ABI...IMBIS NGA MAGBATA KITA SINA DALI MAN GITA SINA MAGTIGULANG

ramun
September 6th, 2008, 08:49 PM
kamusta na dira sa inyo mga toto

ready na kamo sa stag derby malapit lan gid


maayong lawas lang sa tanan

devonloch
September 6th, 2008, 09:24 PM
Tapos gid!

Utod gid biga ta:p
MGA TOTO....MAHILIG MAN GALI KAMU SA TIGULANG NGA PRIVATE DANCER...DAW MANUG RETIRE NAMAN INA...ABI SA SA DASUN MGA TEEN AGER ABI...IMBIS NGA MAGBATA KITA SINA DALI MAN GITA SINA MAGTIGULANG

Ronel Damasco
September 6th, 2008, 09:30 PM
malabay lang ako basi mawaslikan man.....

Torpas
September 6th, 2008, 10:48 PM
mangita ta ka sumsuman mainomta red wine lang ugaling indi pa pwerde sa hard he he:D

perth
September 6th, 2008, 11:03 PM
mangita ta ka sumsuman mainomta red wine lang ugaling indi pa pwerde sa hard he he:DTol maayong aga dyan, nagtawag ako kay pabz kaina, itesting na kuno ya stag sa dingle.... 2 cocks lang

Gilavar888
September 7th, 2008, 12:14 AM
pa check lang attendance kag dala pasaka...maayo lang nga lawas sa tanan from A To Z

JericP
September 7th, 2008, 12:15 AM
maayong adlaw lang sa tanan diri

JericP
September 7th, 2008, 12:16 AM
pa check lang attendance kag dala pasaka...maayo lang nga lawas sa tanan from A To Z

toto gil diin kana subong ? maayong adlaw lang da sa imo

devonloch
September 7th, 2008, 12:19 AM
Basi maka tyempo ko karon sa obra,tawgan ko ikaw ah :D
toto gil diin kana subong ? maayong adlaw lang da sa imo

JericP
September 7th, 2008, 12:23 AM
Basi maka tyempo ko karon sa obra,tawgan ko ikaw ah :D

toto aloy ayos ari lang ako wala man ako kadto-an subong lain tyempo diri sa amon gana ulan ari akon # 856-986-8425

devonloch
September 7th, 2008, 12:25 AM
Copy ah,tabuon ko lang karon nga naga pangape ka da kag tawgan :p
toto aloy ayos ari lang ako wala man ako kadto-an subong lain tyempo diri sa amon gana ulan ari akon # 856-986-8425

JericP
September 7th, 2008, 12:28 AM
Copy ah,tabuon ko lang karon nga naga pangape ka da kag tawgan :p

toto aloy ayos nde na ako ka tulog ka hulat sang imo panawag heehheheh :D

devonloch
September 7th, 2008, 12:30 AM
Nyyyaahhaaaa:D

Mahimus ko anay kay mabugas-bugas naman kita:p
toto aloy ayos nde na ako ka tulog ka hulat sang imo panawag heehheheh :D

JericP
September 7th, 2008, 12:33 AM
Nyyyaahhaaaa:D

Mahimus ko anay kay mabugas-bugas naman kita:p

toto aloy sige

bebotzar
September 7th, 2008, 01:28 AM
musta lang sa tanan kag sa inyo man toto devon kag toto eric.

bogoy
September 7th, 2008, 01:33 AM
MIGO BEBOT,

MUSTA NADA WALA NA BAGYO, DIRI SA AMON DUHA KA BAGYO MAAGI...GIN PANG GA ID KU NATO ANG AKON MGA KURUNG..BASI MAG LINUPAD...

bebotzar
September 7th, 2008, 01:35 AM
MIGO BEBOT,

MUSTA NADA WALA NA BAGYO, DIRI SA AMON DUHA KA BAGYO MAAGI...GIN PANG GA ID KU NATO ANG AKON MGA KURUNG..BASI MAG LINUPAD...
diri man na naghalin kag pakadto da sa inyo.tropical storm na man lang na.may gasunod pa diri sa amon kag baskog kuno.kabay pa mag likaw naman.musta lang da sa inyo migo allan.

bogoy
September 7th, 2008, 01:46 AM
MIGO BEBOT,

MA-AYO NALANG MAG ULAN SANG MAG INIT KAG TUGNAW SA GAB-E SIBURU KAG CROOK ANG IGO SANG MGA STAG KU DIRI...DAW MGA 18 ANG GININJECTIONAN KU MA-AYO NA...

Ilongongpalos
September 7th, 2008, 01:52 AM
Sa tanan nga wala makabaton,pasenysa lang...

Message sent man pero ambot ngaa wala makalab ot sa inyo...

Basi bala may pinilian ang tsiks kon sin o lang ang gusto nya palinglingon haw :D

Try ko liwat karon ah,mamahaw ako anay

Kabay pa indi mag gabok akon tyan :D:D

Maayong adlaw lang sa tanan!!!n

Ilongongpalos
September 7th, 2008, 02:01 AM
MIGO BEBOT,

MA-AYO NALANG MAG ULAN SANG MAG INIT KAG TUGNAW SA GAB-E SIBURU KAG CROOK ANG IGO SANG MGA STAG KU DIRI...DAW MGA 18 ANG GININJECTIONAN KU MA-AYO NA...

Pre Bogoy to bebot halong lang kamo dira!!! Pre ang stags mo padala dire ang iban kay wala sang bagyo sa amon hehehe.

bebotzar
September 7th, 2008, 02:03 AM
Pre Bogoy to bebot halong lang kamo dira!!! Pre ang stags mo padala dire ang iban kay wala sang bagyo sa amon hehehe.
sa amon wala naman bagyo:D :D :D .musta man da toto IP.

Ilongongpalos
September 7th, 2008, 02:11 AM
sa amon wala naman bagyo:D :D :D .musta man da toto IP.

To bebot ari ako sa trabaho subong naga orientation inog bakal ka bubod.

bebotzar
September 7th, 2008, 02:14 AM
nd man na guro masako kay orientation pa man lang.
To bebot ari ako sa trabaho subong naga orientation inog bakal ka bubod.

warl26
September 7th, 2008, 02:26 AM
mayung gab e lang sa tanan,,, nong bebot mayung gab e lang wala tahu haw

Ilongongpalos
September 7th, 2008, 02:35 AM
[QUOTE=bebotzar]

Hehe amo guid eh!!! Ari gani ga patikx2 kay wala obrahon.

migakie
September 7th, 2008, 02:48 AM
dugay na nga wala ka pamasyar...kamusta lang sa tanan from A to Z...

Good Luck sa tanan nga may sambuwa sa stag derby...God Bless Us!!!

GRAZI
September 7th, 2008, 03:20 AM
dugay na nga wala ka pamasyar...kamusta lang sa tanan from A to Z...

Good Luck sa tanan nga may sambuwa sa stag derby...God Bless Us!!!

JericP
September 7th, 2008, 04:37 AM
maayong adlaw bc mga taho diri ka tan-aw sang ICCC scandal:D

Maning
September 7th, 2008, 04:56 AM
maayong adlaw bc mga taho diri ka tan-aw sang ICCC scandal:D


to eric, pwerti ang ulan diri sa amon subong...*** na si kumare hanna :)

Ilongongpalos
September 7th, 2008, 05:08 AM
Passkaon ta ining aton payag!!!

jrb.uk
September 7th, 2008, 05:10 AM
maayong gab-i lang tanan....wala gid kami ka jackpot sang 92m pounds sa euro million ba....nakuha na duha lang outside UK....si toto pol basi ikaw nakakuha paukoy-ukoy ka lang dira hehehehe

JericP
September 7th, 2008, 05:11 AM
to eric, pwerti ang ulan diri sa amon subong...*** na si kumare hanna :)

migo maning pareho lang kita diri wala pag untat ulan , nde maayo halo halo subong :D

JericP
September 7th, 2008, 05:15 AM
maayong gab-i lang tanan....wala gid kami ka jackpot sang 92m pounds sa euro million ba....nakuha na duha lang outside UK....si toto pol basi ikaw nakakuha paukoy-ukoy ka lang dira hehehehe

toto jrb basi tuod na si toto pol naka kuha sang jacpot .. hulat hulaton talan diri sabat ni toto pol , toto pol nde lang pag kalimti akn barado munga lang akon euro bloodline white legs :D

JericP
September 7th, 2008, 05:17 AM
to eric, pwerti ang ulan diri sa amon subong...*** na si kumare hanna :)

migo maning upod ka sa akon kawaton ta manok ni ike ang naga huragok gin post ni pre alan hehehhhe:D

to palos maayong hapon lang da sa imo

fundador2
September 7th, 2008, 05:20 AM
nong fundador musta lang da? te gin pang distribute mo na ang ila mga parte? daw si nong palos wala ka ambit haw? hehehehe....

indi siguro mag baton sang virus ang pc ni pre palos he,he,he

romy 3388
September 7th, 2008, 05:21 AM
Masid-ing lang ko ah!
Daw malinong ang payag haw......

Epekto siguro sang UK Scandal,hehehe:D
WOW HOOOOOOOOOOOPS TAHUM NA PICTURE NA TO..........

romy 3388
September 7th, 2008, 05:25 AM
SA SINI NGA PICTURE MA POKAW MO NA ANG TAGA PAYAG BOWHAHA BOWHAHAHA AMONA IYA ANG PANG POKAW DA SA PAYAG HI HI HI HI HE HE HE.........................

bbmc76
September 7th, 2008, 05:26 AM
naga relaks relaks lang kami ni to itik sa guwa.. daw nami ngirit ko haw??hehehehehe

http://i287.photobucket.com/albums/ll142/REDMOUNT_GF/Image021.jpg

JericP
September 7th, 2008, 05:27 AM
indi siguro mag baton sang virus ang pc ni pre palos he,he,he

toto etik wala man ako nabaton lima na ako ka adlaw wala pag tulog ka hulat sang ICCC scandal hheheh:D

romy 3388
September 7th, 2008, 05:29 AM
Masid-ing lang ko ah!
Daw malinong ang payag haw......

Epekto siguro sang UK Scandal,hehehe:D
MADUMDUMAN KO MAN ANG GIRLFRIEND KO BA......HAAAAAAAAAYYAY......

romy 3388
September 7th, 2008, 05:31 AM
MADUMDUMAN KO MAN ANG GIRLFRIEND KO BA......HAAAAAAAAAYYAY......[/COLOR][/SIZE][/B]
MATA NA KAMO DA MGA TOTO A BOWHAAA BOWHAAAAAAA HA HA HA HA

bogoy
September 7th, 2008, 05:35 AM
MANUG RETIRE NA NGA STRIP DANCER.. INDI NA GANI SIGURU MABATUN SA STRIP HOUSE SA UK....DUGANG TIGULANG TA SINA,,,HE.EHE.HE. MY NAGDIVE PA NGA CALBU HA.AHA.HA.HA. MGA TOTO SA LIWAT ABI PRESKA NGA BULAK..NAGALAYAT NA ATU IYA PAA SA HITA....ABI PARE ERIK...TAW GI GANI ATUNG STRIPPER MU...NGA NAGAPANGSUYUP.....:D

fundador2
September 7th, 2008, 05:36 AM
toto etik wala man ako nabaton lima na ako ka adlaw wala pag tulog ka hulat sang ICCC scandal hheheh:D


http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/untitled-2.jpg





ari pang warm up

to jeric indi mag sulod siguro indi na madanlog,naga umpok

Maning
September 7th, 2008, 05:37 AM
migo maning upod ka sa akon kawaton ta manok ni ike ang naga huragok gin post ni pre alan hehehhhe:D

kalo-oy man sang magabakal sato :)

to palos maayong hapon lang da sa imo

fundador2
September 7th, 2008, 05:39 AM
MANUG RETIRE NA NGA STRIP DANCER.. INDI NA GANI SIGURU MABATUN SA STRIP HOUSE SA UK....DUGANG TIGULANG TA SINA,,,HE.EHE.HE. MY NAGDIVE PA NGA CALBU HA.AHA.HA.HA. MGA TOTO SA LIWAT ABI PRESKA NGA BULAK..NAGALAYAT NA ATU IYA PAA SA HITA....ABI PARE ERIK...TAW GI GANI ATUNG STRIPPER MU...NGA NAGAPANGSUYUP.....:D


http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/ready.jpg





to bogoy abi testing kung maka pasar sa panilaw mo

fundador2
September 7th, 2008, 05:40 AM
to maning busy siguro si pre palos

nag tigasin....................siguro he,he,he

JericP
September 7th, 2008, 05:40 AM
MANUG RETIRE NA NGA STRIP DANCER.. INDI NA GANI SIGURU MABATUN SA STRIP HOUSE SA UK....DUGANG TIGULANG TA SINA,,,HE.EHE.HE. MY NAGDIVE PA NGA CALBU HA.AHA.HA.HA. MGA TOTO SA LIWAT ABI PRESKA NGA BULAK..NAGALAYAT NA ATU IYA PAA SA HITA....ABI PARE ERIK...TAW GI GANI ATUNG STRIPPER MU...NGA NAGAPANGSUYUP.....:D


pre bogoy ang bata-on 18 years old blonde 20 $ lang akon bayad sa Bj sa likod balay ni sis ko hehehe :D san sunod ako naman diri mag post mga bata-on hehehhe:D

JericP
September 7th, 2008, 05:43 AM
Originally Posted by JericP
migo maning upod ka sa akon kawaton ta manok ni ike ang naga huragok gin post ni pre alan hehehhhe

kalo-oy man sang magabakal sato

to palos maayong hapon lang da sa imo

migo maning kay pre alan nalang kawaton ta wala sya subong sa farm eeehhehe si agi aton kawaton :D

bogoy
September 7th, 2008, 05:47 AM
ILA BAYAD STEERLING...MAHAL GUL-IT PA....KUN SA BULANG WALA PUNAW...PRE.. ATUNG CALBU BALA PRE...NGA BLONDE NGA KULUNG BUHUK...

jrb.uk
September 7th, 2008, 05:50 AM
kadasig na hulag sang payag...daw namisok lang ko sa isa na ka page dayon ba....

to etik bisan sa buli na lang ko mapaagi...lamshot na ina wala sagabal....:D inde na mag umpok pwera na lang kun may tapon hehehehe:D

bogoy
September 7th, 2008, 05:51 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/ready.jpg





to bogoy abi testing kung maka pasar sa panilaw mo

INDI GIHAPON KITA-ON IYA HUPUK SA WALA NAGAPAKITA GUL-IT NA,, ARI ANG AKON
SAMPLE LANG INI YA...ORIG. HE.HE.HE,
http://i138.photobucket.com/albums/q241/BOGOY_2007/untitled.jpg

jrb.uk
September 7th, 2008, 05:51 AM
MATA NA KAMO DA MGA TOTO A BOWHAAA BOWHAAAAAAA HA HA HA HA
nong romy manugtulog pa lang kami dire nagapinamukaw ka na ya hehehehe

jrb.uk
September 7th, 2008, 05:53 AM
ILA BAYAD STEERLING...MAHAL GUL-IT PA....KUN SA BULANG WALA PUNAW...PRE.. ATUNG CALBU BALA PRE...NGA BLONDE NGA KULUNG BUHUK...
mahal kun huben dire...tatlo lang ka sonata 10 pounds bayad no touching pa hehehehe

Ilongongpalos
September 7th, 2008, 05:56 AM
to eric, pwerti ang ulan diri sa amon subong...*** na si kumare hanna :)

To Maning baw kalulooy man taga eastcost halong lang kamo tanan!!!

bogoy
September 7th, 2008, 05:57 AM
TOTO JRB KAY PRE ERIK ...SUYUP 20 DOLLARES TUGANG 10 MAY FINGER PA ...BUAS PRE TAPOS PATUKA MANUK LAKAT TA UPOD SI RAMUN...MY VIDEO NI AKUN KAMERA. WALA NA SIGURU BAGYU BUAS

JericP
September 7th, 2008, 05:59 AM
ILA BAYAD STEERLING...MAHAL GUL-IT PA....KUN SA BULANG WALA PUNAW...PRE.. ATUNG CALBU BALA PRE...NGA BLONDE NGA KULUNG BUHUK...

pre may nadumduman na ako basi may ari pa ako nga vedio puetorican spangle iya beauty pangita-on ko kung makita ko post ko diri

tebs69
September 7th, 2008, 05:59 AM
kamusta sa tanan ....


damu picture naka poste ba ...

fundador2
September 7th, 2008, 06:00 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/724272011l.jpg

to bogoy siguro kung indi ako mag sala pareho kamo ni pre palos pang lasa ay?

abi liwat kung amo ni sya?

jrb.uk
September 7th, 2008, 06:04 AM
http://i302.photobucket.com/albums/nn83/ec3012/londontripandb-daypartyofjack042.jpg
ari akon ya hu ginpatalikod ko lang kay huya kuno sya hehehehe....whitelegs man??

Maning
September 7th, 2008, 06:05 AM
To Maning baw kalulooy man taga eastcost halong lang kamo tanan!!!

to IP,

pwerti ang ulan di subong...naligo pako sa ulan sang pangita sang ido namon kay naka gwa...nalimtan ko isara ang garage namon...nakita sang bata ko ang ido dala sang mag asawa diri man lang sa neigborhood namon...naga panok tok kada balay kag gapamangkot kon kay sin-o ido....

jrb.uk
September 7th, 2008, 06:07 AM
http://i302.photobucket.com/albums/nn83/ec3012/londontripandb-daypartyofjack022.jpg
ang nagaagbay sa akon nga scottish hambal nya himuon nya ko kuno nga toy boy hehehehe....

jrb.uk
September 7th, 2008, 06:09 AM
TOTO JRB KAY PRE ERIK ...SUYUP 20 DOLLARES TUGANG 10 MAY FINGER PA ...BUAS PRE TAPOS PATUKA MANUK LAKAT TA UPOD SI RAMUN...MY VIDEO NI AKUN KAMERA. WALA NA SIGURU BAGYU BUAS
gin utgan ka man gali sang post ni to etik nong bogoy??hehehehe

JericP
September 7th, 2008, 06:11 AM
mahal kun huben dire...tatlo lang ka sonata 10 pounds bayad no touching pa hehehehe

\sus ka mahal sa amon diri mga escort 1 hr show 200 $ plus mayaman pa isa ka bata-0n 1 hr show 100 $ libre finger libre dilap , after show kung maayo kalang mag sale talk sa bogaw , pakan-on mo lang pa imnon ang bogaw basi ang BJ ang ila sukot 20$ ang all the way 60 $

fundador2
September 7th, 2008, 06:11 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/aha.jpg


para sa wala ka baton kay kung maka baton subra pa diri

easy goer
September 7th, 2008, 06:12 AM
amu ni ang pang main event.pang WSD.to ang una png hackfyt lng to ang porma.

fundador2
September 7th, 2008, 06:13 AM
\sus ka mahal sa amon diri mga escort 1 hr show 200 $ plus mayaman pa isa ka bata-0n 1 hr show 100 $ libre finger libre dilap , after show kung maayo kalang mag sale talk sa bogaw , pakan-on mo lang pa imnon ang bogaw basi ang BJ ang ila sukot 20$ ang all the way 60 $

to jeric malayo kamo sa laurel nga lugar dira sa maryland para maka tilaw man kita sang hubin he,hehe

fundador2
September 7th, 2008, 06:15 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/wow.jpg


lihog lang edit pang pagana sa tanan

bogoy
September 7th, 2008, 06:16 AM
to IP,

pwerti ang ulan di subong...naligo pako sa ulan sang pangita sang ido namon kay naka gwa...nalimtan ko isara ang garage namon...nakita sang bata ko ang ido dala sang mag asawa diri man lang sa neigborhood namon...naga panok tok kada balay kag gapamangkot kon kay sin-o ido....

MIGO MANING,

SILING KU GID NGA MALIGO KA SANG ULANG NGA HALIN SA BAGYO...MABUHINAN NA INA IMU PROBLEMA HE.HE.HE.

JericP
September 7th, 2008, 06:16 AM
TOTO JRB KAY PRE ERIK ...SUYUP 20 DOLLARES TUGANG 10 MAY FINGER PA ...BUAS PRE TAPOS PATUKA MANUK LAKAT TA UPOD SI RAMUN...MY VIDEO NI AKUN KAMERA. WALA NA SIGURU BAGYU BUAS

pre ayos nde talang pag hagaton si ike hehehehhe:D makadto ko da sa farm buas kung wala na pag ulan

JericP
September 7th, 2008, 06:18 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/wow.jpg


lihog lang edit pang pagana sa tanan

to etik sa tu-od lang pag amo ni nde sini ma tindog si manoy ko hehehhe:D

jrb.uk
September 7th, 2008, 06:21 AM
to etik sa tu-od lang pag amo ni nde sini ma tindog si manoy ko hehehhe:D
endi magtindog si manoy kun damo nagalantaw guro hehehehe

easy goer
September 7th, 2008, 06:21 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/724272011l.jpg

to bogoy siguro kung indi ako mag sala pareho kamo ni pre palos pang lasa ay?

abi liwat kung amo ni sya?
baw daw ga pang garit garit gd ang itsura.nong palos ari n sya.ay nano! tukso layuan mo cla wag lng kami.hehehe!

bogoy
September 7th, 2008, 06:21 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/wow.jpg


lihog lang edit pang pagana sa tanan

DAW AMU MAN INA ANG NALAGYU DIRI SA GRUPO NGA INI TOTO ETIK
http://i138.photobucket.com/albums/q241/BOGOY_2007/BEAUTIES.jpg

TOTO JRB TURN-OFF AKO SA KAY TOTO ETIK NGA PIC..MA-AYO PA GANI SI
ED RABBIT
http://i138.photobucket.com/albums/q241/BOGOY_2007/wetpu.jpg

Maning
September 7th, 2008, 06:21 AM
MIGO MANING,

SILING KU GID NGA MALIGO KA SANG ULANG NGA HALIN SA BAGYO...MABUHINAN NA INA IMU PROBLEMA HE.HE.HE.


migo bogoy,

kon wala madula ang ido namon wala man ako kapaligo sa ulan :)

Maning
September 7th, 2008, 06:23 AM
Originally Posted by JericP
migo maning upod ka sa akon kawaton ta manok ni ike ang naga huragok gin post ni pre alan hehehhhe

kalo-oy man sang magabakal sato

to palos maayong hapon lang da sa imo

migo maning kay pre alan nalang kawaton ta wala sya subong sa farm eeehhehe si agi aton kawaton :D


to eric,

maka-on ta aroz caldo....pigaw ang halo halo subong kay tingulan :)

fundador2
September 7th, 2008, 06:24 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/1200918333.jpg


daw indi makuha ang pang lasa ni to jeric abi testing liwat

JericP
September 7th, 2008, 06:24 AM
to jeric malayo kamo sa laurel nga lugar dira sa maryland para maka tilaw man kita sang hubin he,hehe

to etik mga3 hrs drive kami damo da mga bata-0n sa maryland pwede kaman panawag sa yellow pages mga escort kung nde mo kursunada mga baye pwede mo eslan

Maning
September 7th, 2008, 06:26 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/1200918333.jpg


daw indi makuha ang pang lasa ni to jeric abi testing liwat


pwerti ni...nami ni diri subong sa amon kay tingulan medyo tugnaw may pang pa init init :)

bogoy
September 7th, 2008, 06:29 AM
to eric,

maka-on ta aroz caldo....pigaw ang halo halo subong kay tingulan :)
MIGO MANING,
ISA NAMAN INA KA KALDERU NGA ARROZ CALDU....

PRE ERIK,
ANG BAG-O NGA RUNNER LIMITED NI MRS. ATUN GAMITUN SILINGON KULANG NGA E BREAKING..TAPUS BASI MANGKUT SIYA..... NIMU TAN-AW AKO SANG PRINTER...DIRETSO KITA NI RAMUN SA WHITEHORSE PIKE UKON SA CHEERLEADER...INDI MAN KITA MA-UTGAN SING IYA NI MIGO ETIK PIC...DUGANG TUGNAW DIRI SIGI PATULO SANG ULAN...

jrb.uk
September 7th, 2008, 06:30 AM
DAW AMU MAN INA ANG NALAGYU DIRI SA GRUPO NGA INI TOTO ETIK
http://i138.photobucket.com/albums/q241/BOGOY_2007/BEAUTIES.jpg

TOTO JRB TURN-OFF AKO SA KAY TOTO ETIK NGA PIC..MA-AYO PA GANI SI
ED RABBIT
http://i138.photobucket.com/albums/q241/BOGOY_2007/wetpu.jpg
hahahahaha....nadunlan man ko sang beer ba hehehehe

fundador2
September 7th, 2008, 06:31 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/1200918790-1.jpg



ti dasig-dasigon tani

ang may gana lang

Maning
September 7th, 2008, 06:32 AM
MIGO MANING,
ISA NAMAN INA KA KALDERU NGA ARROZ CALDU....

PRE ERIK,
ANG BAG-O NGA RUNNER LIMITED NI MRS. ATUN GAMITUN SILINGON KULANG NGA E BREAKING..TAPUS BASI MANGKUT SIYA..... NIMU TAN-AW AKO SANG PRINTER...DIRETSO KITA NI RAMUN SA WHITEHORSE PIKE UKON SA CHEERLEADER...INDI MAN KITA MA-UTGAN SING IYA NI MIGO ETIK PIC...DUGANG TUGNAW DIRI SIGI PATULO SANG ULAN...

migo bogoy,

isa naman ni ka semana maubos ang aroz caldo nga gin luto ko :)

fundador2
September 7th, 2008, 06:35 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/Plontos_03.jpg


islan ta ka pang ling-ling

fundador2
September 7th, 2008, 06:36 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/gf3.jpg



dali kamo mang ling-ling ta

JericP
September 7th, 2008, 06:44 AM
endi magtindog si manoy kun damo nagalantaw guro hehehehe


toto jbr wala poblema si manoy ko basta bata-on lang :D

JericP
September 7th, 2008, 06:46 AM
MIGO MANING,
ISA NAMAN INA KA KALDERU NGA ARROZ CALDU....

PRE ERIK,
ANG BAG-O NGA RUNNER LIMITED NI MRS. ATUN GAMITUN SILINGON KULANG NGA E BREAKING..TAPUS BASI MANGKUT SIYA..... NIMU TAN-AW AKO SANG PRINTER...DIRETSO KITA NI RAMUN SA WHITEHORSE PIKE UKON SA CHEERLEADER...INDI MAN KITA MA-UTGAN SING IYA NI MIGO ETIK PIC...DUGANG TUGNAW DIRI SIGI PATULO SANG ULAN...

pre ayos pwede sa likod lang ako masakay para ligwa ehehhehhehhe:D

JericP
September 7th, 2008, 06:46 AM
http://i133.photobucket.com/albums/q80/fundador2_2007/1200918333.jpg


daw indi makuha ang pang lasa ni to jeric abi testing liwat

to etik amo ni guid ni ginapangita ko larga ako diri

JericP
September 7th, 2008, 06:48 AM
sa subra ta di ka manyak my doha ka miss call si toto devon sa cell ko toto devon sorry guid wala ako ka bati sang ring

JericP
September 7th, 2008, 06:51 AM
sige kamo naman diri paugat ma dinner ako anay

bebotzar
September 7th, 2008, 07:45 AM
wala na mga pics da ?:D :D :D

guapo
September 7th, 2008, 07:52 AM
gud morning kag hapi sunday sa tanan!!

bogoy
September 7th, 2008, 08:08 AM
BAG-O LANG TAPUS TIG-ANG....LUTO UGA BALINGON KAG TABAGAK...HE.HE.HE. NAG KADTU AKO SA PINOY STORE.BAKAL DATU PUTI KAG PATIS..CHICHARUN KAG UPYA PARA BAKUD TUHUD TA BUAS SA KARERA .KARUN SA ALAS 12 MY UPYA KAG ORANGE PADALUNDUN..DAW NAG UNTAT NA ULAN....

Torpas
September 7th, 2008, 08:11 AM
ang scandal nangin tskandalo he hekay tagoy gihapon go tagoy gooooo to wsc:D

moxxx2000
September 7th, 2008, 08:16 AM
good morning man migo guapo...

bebotzar
September 7th, 2008, 08:22 AM
musta na da toto moxx.dn ka na subong ?

good morning man migo guapo...

bogoy
September 7th, 2008, 08:23 AM
kami indi muna migo basi may muta pa ang mata mu panghilam-us tu anay..he.he.he.madinner ta balingon kag tabagak

bebotzar
September 7th, 2008, 08:26 AM
sakpa lang ko da migo allan .:D :D :D
kami indi muna migo basi may muta pa ang mata mu panghilam-us tu anay..he.he.he.madinner ta balingon kag tabagak

moxxx2000
September 7th, 2008, 08:43 AM
kami indi muna migo basi may muta pa ang mata mu panghilam-us tu anay..he.he.he.madinner ta balingon kag tabagakbisan ka pala soya sa imo migo ko man kaw guihapon migo bogoy...

moxxx2000
September 7th, 2008, 08:45 AM
musta na da toto moxx.dn ka na subong ?
Indian Ocean kamki subong toto Bebot..gina duyan naman ka dalagko nga balod...pakadto kami Japan or Korea passing Singapore...

bogoy
September 7th, 2008, 08:48 AM
Ayos Migo Bebot Isa Lang Ako Diri ..

Anga Lang Ina Toto Moxxx....he.he.he. Musta Lang Dira Kag Halung...matawag Ako Anay Sa Manghud Ku Sa Manila Masugata Siya Sang Iya Sakyan Nga Bapor Sa Hongkong...hay...makabayad Na Siya Sang Utang Ya... May Anum Ka Stag Didtu Sa Balay Ya Ambut Sin-o Ginbinlan Ya,...

bebotzar
September 7th, 2008, 08:53 AM
anad ka naman sina toto moxx:D :D :D

Indian Ocean kamki subong toto Bebot..gina duyan naman ka dalagko nga balod...pakadto kami Japan or Korea passing Singapore...

bebotzar
September 7th, 2008, 08:54 AM
soltero ka gali subong.
Ayos Migo Bebot Isa Lang Ako Diri ..

Anga Lang Ina Toto Moxxx....he.he.he. Musta Lang Dira Kag Halung...matawag Ako Anay Sa Manghud Ku Sa Manila Masugata Siya Sang Iya Sakyan Nga Bapor Sa Hongkong...hay...makabayad Na Siya Sang Utang Ya... May Anum Ka Stag Didtu Sa Balay Ya Ambut Sin-o Ginbinlan Ya,...

moxxx2000
September 7th, 2008, 08:55 AM
Ayos Migo Bebot Isa Lang Ako Diri ..

Anga Lang Ina Toto Moxxx....he.he.he. Musta Lang Dira Kag Halung...matawag Ako Anay Sa Manghud Ku Sa Manila Masugata Siya Sang Iya Sakyan Nga Bapor Sa Hongkong...hay...makabayad Na Siya Sang Utang Ya... May Anum Ka Stag Didtu Sa Balay Ya Ambut Sin-o Ginbinlan Ya,...salamat a...halong man kamo dira sa bagyo a...kami diri subong gina duyan ka dalagko nga balod...pero anad naman a..

DINOPATANI
September 7th, 2008, 11:15 AM
ibalik ko lang sa front page.............. daw naloslos na kita sa 2nd page abi..............

he-he-he, toto etik....................... basi tubu-an ka bla tmus-tmuska sagad mo pang leng-leng haw.................

bogoy
September 7th, 2008, 11:20 AM
ako diri nagabantay natulugan ako tapos ku kaun sang balingon , tabagak kag kalo-kalo.

bebotzar
September 7th, 2008, 11:21 AM
ari financers ko sa bakbakan.:D :D :D

DINOPATANI
September 7th, 2008, 11:31 AM
mangita ta ka sumsuman mainomta red wine lang ugaling indi pa pwerde sa hard he he:D

halong gid anay noy Jun................ agwantaha gid anay ah..............

akon sadto halos 9 mantz man kag maka tim-id ako ka brandy...................

namit man gani kon puraw lang nga red wine...................... indi ka mahobog, nye-he-he............... isumsuman lang ang kinihad nga celery kag cucumber................... daw kilawin man matyagan mu sina ah............

Gilavar888
September 7th, 2008, 11:39 AM
toto gil diin kana subong ? maayong adlaw lang da sa imo

Toto JericP ari na ako subong sa barko daw 2weeks lang ang bakasyon balok dayun nag pauli ko sa iloilo is lang ako ka adlaw kag gin tawgan sang opisina...nag tawag ko kay redux siling ya sabado or sunday sya makadto sa farm mo gina pasako ko gid sya basi maubusan ako sang signature gray mo didto..tawgan ko pa gani sya liwat kong ano balita na.

JericP
September 7th, 2008, 11:48 AM
Toto JericP ari na ako subong sa barko daw 2weeks lang ang bakasyon balok dayun nag pauli ko sa iloilo is lang ako ka adlaw kag gin tawgan sang opisina...nag tawag ko kay redux siling ya sabado or sunday sya makadto sa farm mo gina pasako ko gid sya basi maubusan ako sang signature gray mo didto..tawgan ko pa gani sya liwat kong ano balita na.

toto gil didto kahapon si toto redux upod nya iya asawa sa farm basi mabalik sila buas kuwa-on ang grey nga munga wala nila makuwa ka hapon kay wala nila madakop ang munga kag ng pangoha man sya picture sa farm ko

Gilavar888
September 7th, 2008, 11:56 AM
toto gil didto kahapon si toto redux upod nya iya asawa sa farm basi mabalik sila buas kuwa-on ang grey nga munga wala nila makuwa ka hapon kay wala nila madakop ang munga kag ng pangoha man sya picture sa farm ko

Toto JericP luwas sa grey nga munga makuha pa sya kuno sang isa pa ka pares nga pula nga munga kag sulog nga grey...ahh!!ti kabay nga nadakop na kag nakabalik na sya didto sa farm mo....baw kanagon wala ko gid maabti ang deby sa cabatuan tani maka remedyo man ta bisan gamay lang.

ebaY
September 7th, 2008, 11:57 AM
Toto JericP ari na ako subong sa barko daw 2weeks lang ang bakasyon balok dayun nag pauli ko sa iloilo is lang ako ka adlaw kag gin tawgan sang opisina...nag tawag ko kay redux siling ya sabado or sunday sya makadto sa farm mo gina pasako ko gid sya basi maubusan ako sang signature gray mo didto..tawgan ko pa gani sya liwat kong ano balita na.

maayong lawas lng sa online....migo gilbert welcome back!!!!
1 day ka lng gali sa ILOILO? teh ano balita to?
reply lng kay ma panihapon ko anay spaghetti, to go halin sa party kaina! :D

JericP
September 7th, 2008, 12:04 PM
Toto JericP luwas sa grey nga munga makuha pa sya kuno sang isa pa ka pares nga pula nga munga kag sulog nga grey...ahh!!ti kabay nga nadakop na kag nakabalik na sya didto sa farm mo....baw kanagon wala ko gid maabti ang deby sa cabatuan tani maka remedyo man ta bisan gamay lang.

toto gil bag-o lang kami tapos estoryanay sang akon hander didto na ang munga nga grey
nadakop na sang akon hander amo man na siling sa akon handler makuha si toto redux isa ka munga nga pula kag sulog nga grey ti goodluck sa grey ko , to gil kanugon wala kana didto sa satg derby sa cabatuan tani makita mo guid pang champion ko liwat ehhehhe:D